Przedpokój jak ze snów. Praktyczne rozwiązania do przedpokoju: kinkiety, wieszaki ścienne

Praktyczne rozwiązania do przedpokoju sprawią, że to miejsce gdzie przeważnie jest mało placu nie będzie się wydawało jeszcze mniejsze. Ważne jest, żeby go nie zagracić.

Wieszaki ścienne do przedpokoju sprawdzą się w małych pomieszczeniach. W takim przypadku szafa niepotrzebnie by tylko zajęła miejsce a co za tym idzie nie było by zbyt wygodnie się rozbierać i ubierać zwłaszcza w zimie. Obecnie wieszaki mogą stanowić świetny element dekoracyjny. Mamy duży wybór jeśli chodzi o wzory i kształty. Praktycznym rozwiązaniem jest zamontowanie półki nad wieszakami. Nie będzie zastępować a dodatkowe miejsce zawsze się przyda.

Kinkiety do przedpokoju są ciekawą alternatywą do oświetlenia sufitowego. Nic nie stoi również na przeszkodzie aby jedno i drugie połączyć. Kinkiety sprawdzają się wprost idealnie w przedpokojach o nieregularnych kształtach, np. w kształcie litery “L”. Zwykła lampa sufitowa nie jest wstanie rozświetlić odpowiednio takiego pomieszczenia a rozmieszczenie kilku kinkietów pozwoli na rozświetlenie wszystkich zakamarków. Kinkiety są też dobre jako dodatkowe oświetlenie obok lustra.