Jaka pralka Samsung będzie najlepszym wyborem?

Poszukujesz nowego urządzenia, które pozwoli Ci przywrócić ubraniom świeżość? Sprawdź, czym może zaskoczyć Cię pralka Samsung! Z tego artykułu dowiesz się, na które rozwiązania w szczególności warto zwrócić uwagę. Podpowiemy, jakie funkcje są szczególnie popularne oraz z których technologii nie warto rezygnować!

Pralka automatyczna – gdzie ją postawić?

Wybierając nową pralkę, warto zastanowić się nad miejscem jej usytuowania. W końcu nie zawsze urządzenie to musimy ustawić koniecznie w łazience. Równie dobrym miejscem będzie pralnia, korytarz czy nawet kuchnia. Szerokość pralki w ofercie marki Samsung jest zawsze taka sama, natomiast najczęściej różnice dotyczą głębokości urządzenia. Dzięki temu możemy znaleźć m.in. modele slim, które pasują idealnie do wąskich pomieszczeń.

Zanim kupisz nową pralkę, sprawdź dokładnie jej wymiary. Jednak wygląd to nie wszystko, a liczy się przede wszystkim to, z jakich funkcji i technologii będziemy mogli korzystać na co dzień.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu pralki?

Wymiary pralki są ważne, ale na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę? Będą to między innymi dostępne funkcje oraz zaawansowane technologie. Popularne są między innymi pralki, które pozwalają na efektywne oszczędzanie energii. Doskonałym przykładem jest możliwość prania ubrań w niskiej temperaturze bez utraty efektywności – rzeczy pozostaną idealnie czyste i świeże.

W ostatnim czasie szczególnie docenianym rozwiązaniem jest obecność dodatkowych drzwi. Jeżeli zapomnimy o dorzuceniu ubrania do bębna, możemy zrobić to tak naprawdę w dowolnym momencie trwającego cyklu prania. To również świetny sposób na przewietrzenie wnętrza pralki bez konieczności uchylania głównych drzwi.

Pralka Samsung – ciekawe funkcje i nowoczesne technologie

Jeżeli interesują Cię nowoczesne rozwiązania, pralka Samsung może okazać się doskonałym wyborem. Jakich funkcji możesz spodziewać się w urządzeniach z tej kategorii? Wiele zależy oczywiście od tego, na który konkretnie wariant ostatecznie się zdecydujesz.

Marka Samsung oferuje szereg ciekawych technologii. Jedną z nich jest EcoBubble™. W tym przypadku woda, powietrze i detergent łączą się przed rozpoczęciem cyklu, tworząc tym samym aktywną pianę, która doskonale usuwa wszelkiego rodzaju plamy. Niepotrzebna jest natomiast wysoka temperatura.

A może chcesz poświęcać mniej czasu na pranie? Wybierz pralkę QuickDrive™, która zapewnia doskonałe rezultaty przy znacznie krótszym cyklu prania w porównaniu z poprzednimi modelami tej serii*. To zasługa innowacyjnej konstrukcji bębna Q-Drum™. Dzięki niej ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu.

Jednak pralki marki Samsung to znacznie więcej ciekawych rozwiązań, które ułatwiają pranie i właściwe dbanie o tkaniny. Ubrania są czyste, świeże i pachnące.

* Na podstawie badań Intertek: seria WW8000T vs. WW6500K. Skrócenie czasu prania o 50% oraz zmniejszenie zużycia energii o 20% (40°C, połowa załadunku), przy założeniu wydajności prania ±5%.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.