Gwiazda sprzeda mieszkanie!

Portale plotkarskie co jakiś czas serwują nam newsy dotyczące gwiazd i ich nieruchomości – często są to newsy bazujące na fakcie, że dana gwiazda czy gwiazdor wystawia swój dom czy mieszkanie na sprzedaż.

 

Nie przez przypadek dostępne są wtedy w Internecie zdjęcia nieruchomości, wraz ze szczegółami, podana jest także cena tego lokalu, która tych z zasobniejszym portfelem zachęca do telefonu, a tych z mniej bogatą historią transakcji – odstrasza. A samo mieszkanie? Na sprzedaż w tym przypadku jest często nie tylko grunt i nieruchomość, ale oczywiście prestiż, historia i być może znajomość ze znanym aktorem, który jeszcze jakiś czas temu siedział na kanapie, którą teraz pozostawia w mieszkaniu…

 

Pod warunkiem oczywiście, że miał dobry gust i z gustem to mieszkanie, na sprzedaż w dniu dzisiejszym, urządził. Bo jeśli nie, nie pomoże najlepsza rola w najlepszym filmie, żeby znaleźć na takie lokum nabywcę. Sława sławą, a w pieniądzach nie ma sentymentów, jest za to wielka chęć do zysków, a mała… do strat.