Jak udekorować mieszkanie czyli 5 sposobów na przekształcenie wynajmowanego mieszkania w przytulne gniazdo.

Czasami trudno jest poczuć się w mieszkaniu jak w domu, gdy właściciel nakłada na ciebie swoje prawa, nie pozwalając twojej wyobraźni zaszaleć. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci dodać osobisty akcent do Twojej przestrzeni życiowej.

Jak urządzić wynajmowane mieszkanie

1. Jak urządzić wynajmowane mieszkanie – personalizuj swoje kolory i akcesoria

Stwórz galerię zdjęć, powieś oryginalne obrazy lub pokaż ważne osobiste przedmioty na otwartych półkach, aby dodać koloru i elegancji ścianom, których nie możesz pomalować. Możesz również dodać kolor do pokoju, malując swoje meble. Dodaj dywany, aby nadać im kolor i teksturę, a jednocześnie ukryjesz dywan lub podłogę, która Ci się nie podoba. Ozdobne poduszki rozrzucone na krzesłach, kanapach, parapetach, łóżkach i podłogach dodają kolorytu, miękkości i designu. https://www.xn--dittinterir-pgb.no/

jak urządzić wynajmowane mieszkanie

2. Jak udekorować mieszkanie – zasłony.

Nie musisz trzymać się pionowych żaluzji lub mini żaluzji, które często są dostępne w mieszkaniach. Zasłony nie tylko tworzą prywatność. Dodają też do pomieszczenia wzory, kolory i ciepło. Jeśli nie możesz znaleźć zasłon w wybranym kolorze lub rozmiarze, możesz z łatwością stworzyć wersję dostosowaną do Twojego wystroju, z których istnieje kilka modeli, które nie wymagają szycia. Strategicznie powieś zasłony, aby przykryć otwarte przestrzenie magazynowe lub podzielić pokój dzienny na oddzielne obszary. Stwórz iluzję większych okien i dodaj koloru tępym ścianom, zawieszając zasłony na całej ścianie, a nie tylko na oknie.

jak udekorować mieszkanie - zasłony

3. Pomysły na ozdobienie pokoju – miej przytulną łazienkę.

Nawet jeśli nie podoba Ci się kolor płytek, postaraj się dopasować je do swojego gustu, dodając ręczniki i akcesoria w uzupełniających się kolorach. Użyj taśmy do powieszenia zasłony wokół instalacji wodno-kanalizacyjnej w otwartym zlewie i ukryj odkrytą instalację wodno-kanalizacyjną. Umieść kosze pod spodem, aby uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania. Zainstaluj meble w łazience, aby uczynić ją nie tylko bardziej funkcjonalną, ale także bardziej elegancką. Do przechowywania ręczników niech służy wąski stół, a do tego krzesło.

pomysł na udekorowanie pokoju - łazienka

4. Pomysły na udekorowanie pokoju – kreatywne wykorzystanie półek.

Półki są łatwe do dostosowania i oferują wiele możliwości w mieszkaniu. Na przykład, można dodać prowizoryczną szatnię przy wejściu, usuwając pierwsze półki z biblioteki, aby zainstalować haki na płaszcze, torby i kapelusze. Umieszczając kosze na dolnych półkach, można przechowywać takie przedmioty jak rękawice i okulary przeciwsłoneczne. Można również umieścić półki po obu stronach wejścia i stworzyć zintegrowany wygląd z listwami na górze.

pomysły na ozdobienie pokoju - Półki

5. Jak ozdobić mieszkanie – wpuść światło.

Powieś lustra, aby odbijały światło i sprawiały, że Twoja przestrzeń będzie jaśniejsza i bardziej przyjazna. Najlepsze miejsce do powieszenia luster jest na ścianie naprzeciwko okna. W ten sposób odbijasz promienie słoneczne i zieleń na zewnątrz, dając jednocześnie złudzenie drugiego okna. Nie wahaj się też używać lamp, aby dodać odrobinę jasności w najciemniejszych zakamarkach, jednocześnie zmiękczając jasne światło z sufitu.

pomysły na udekorowanie pokoju

Więcej informacji – inspirehome.pl/jak-udekorowac-wynajmowane-mieszkanie/