Meble na wymiar – idealne dopasowanie.

Jakie cechy powinno posiadać wnętrze, by było funkcjonalne, praktyczne, a przy tym ładnie się prezentowało? Z pewnością jego wyposażenie powinno być dostosowane do naszych potrzeb, preferencji i naszych…gustów. Wnętrza wypełniają przede wszystkim meble, dlatego to one powinny być “szyte na miarę”, a właściwie na wymiar. Kuchnie na wymiar, meble pokojowe, zabudowy przedpokoju, garderoby – meble warto dopasować do siebie. A nie odwrotnie.

Meble na wymiar, czyli funkcjonalne wnętrza

Meble wykonane na indywidualne zamówienie mają niepodważalną zaletę – maksymalnie wykorzystują przestrzeń, w której się znajdują. Docenią to nie tylko właściciele mieszkań o małym metrażu, ale również osoby, które nie lubią marnować miejsca. Także ci, którzy, chcąc zachować jak najwięcej przestrzeni, obawiają się, że niedopasowane meble im tę przestrzeń ograniczą. Meble na wymiar, często meble nietypowe, spełniają oczekiwania klientów również ze względów estetycznych. Efektem końcowym projektu, gdzie kluczową rolę pełnią: dopasowane parametry, dobór materiałów, kolorów, elementów wykończeniowych i dekoracyjnych, są nowe meble, niepowtarzalne i spełniające oczekiwania nawet wymagających klientów.

 Niepowtarzalna kuchnia

Kuchnie na wymiar sprawdzą się zarówno w kuchniach małych, średnich, ale też i dużych, z jadalnią lub wyspą na środku. W kuchniach połączonych z salonem i tych z licznymi zakamarkami. To ważne, by mimo wielu sprzętów AGD mieć w kuchni dużo miejsca. I do przyrządzania posiłków, i do przechowywania. Zabudowa kuchenna wykonana na wymiar ma wiele zalet. Te najważniejsze to maksymalny komfort w użytkowaniu takich mebli, oryginalny design (a nie taśmowa produkcja), jakość, dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań i dobrych jakościowo części.

Meble nietypowe

Wnętrza trudne do zagospodarowania, takie jak małe pokoje, garderoby, przedpokoje, poddasza, wnęki, antresole, pomieszczenia z wydzielonymi strefami, mogą wymagać (i wymagają) aranżacji przy pomocy mebli niestandardowych. Są to meble o nietypowych wymiarach, kształtach, jak również meble, które ukryją to, co chcemy by nie było widoczne, na przykład grzejnik, pralkę, czy piec gazowy. Pojemne szafy, które pozwalają na przechowywanie ogromnej ilości rzeczy. Meble na indywidualne zamówienie podołają nawet największym aranżacyjnym trudnościom.

Efekt końcowy

Meble robione indywidualnie cechują się nie tylko funkcjonalnością. Cechuje je jakość i trwałość. Ale jest jeden warunek: firma, której powierzamy projekt (i realizację) mebli do naszego wnętrza powinna być firmą sprawdzoną, a więc taką, która posiada pozytywne opinie klientów, wsłuchuje się w ich potrzeby. Taką, która zlecenia wykonuje terminowo, a wykorzystywane do realizacji projektu materiały są dobrej jakości. Duża wyobraźnia, fachowość i zadowoleni klienci to kryteria, które szybko doprowadzą nas do dobrego wykonawcy. Potem wystarczy już kontakt telefoniczny lub e-mailowy i nowe, funkcjonalne, estetyczne wnętrze jest już na wyciągnięcie ręki. Na realizację projektu mebli na wymiar trzeba poczekać. I tym między innymi różnią się od gotowych zestawów mebli z marketu. Ale poczekać warto, ponieważ efekt końcowy będzie nieporównywalnie bardziej satysfakcjonujący.