System klucza jednakowego, czyli jak ułatwić sobie życie

Chyba każdy z nas choć raz miał problem z poszukiwaniami klucza, do domu, garażu, czy innych zamków. Posiadanie większej ilości kluczy nie tylko zwiększa prawdopodobieństwo zagubienia jednego z nich, ale także powoduje bałagan i wzbudza irytację, a tego chcemy uniknąć w tym i tak zabieganym i pełnym emocji świecie. Jednak co zrobić, żeby zapobiec posiadaniu pęku kluczy, niewdzięcznie brzęczących w kieszeni. System klucza jednakowego wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Na czym polega system jednego klucza i jakie daje korzyści?

System klucza jednakowego, jest rozwiązaniem umożliwiającym połączenia ze sobą różnego rodzaju zamknięć m.in. wkładek, kłódek, czy zamków wierzchnich. Niezależnie od tego jakie rodzaje zamków posiadamy, dzięki identycznemu kodowaniu będziemy mogli skorzystać z jednego klucza. Jest to olbrzymie ułatwienie ponieważ nie musimy się głowić nad skomplikowaną hierarchią dostępów, bo każdy klucz otwiera wszystko.

Dodatkowym atutem posiadania systemu klucza jednakowego jest zwiększenie bezpieczeństwo podczas zagrożenia pożarowego, czy innych nadzwyczajnych sytuacji, poprzez skrócenie czasu dostania się do pomieszczeń, co w drastycznych sytuacjach może pomóc w uratowaniu czyjegoś życia lub mienia. Dodatkowo wkładki mogą mieć zwiększoną odporność na włamania przez metody manipulacyjne, czy odwierty lub młoteczkowanie.

Do kogo skierowany jest system klucza jednakowego?

System klucza jednakowego oferowany przez firmę Masterkey, stworzony został z myślą o domach jednorodzinnych, małych firmach i innych nieskomplikowanych realizacjach, wszystko po to by uniknąć bałaganu związanego z posiadaniem wielu kluczy.

Wiele z produktów, z serii Masterkey oraz Masterkey Premium jest wykonywanych na specjalne zamówienie i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Są one wykonane z wysokiej jakości produktów przez kontrahentów z Niemiec i Austrii. Wbrew pozorom, rozwiązanie jest przystępne cenowo, a proces zamówienia prosty. Od czego zacząć wybierając system klucza jednakowego?

Produkty oferowane w sklepie internetowym Masterkey zostały podzielone na kategorie i podkategorie ułatwiające znalezienie powiązanych ze sobą produktów, dodatkowo istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu konsultacji z profesjonalistami w tej dziedzinie i dobranie najlepszej dla nas opcji.

Proces wykonania systemu jednego klucza trwa minimum kilka dni. Dodatkowym atutem rozwiązania, jest fakt, że w późniejszym czasie możemy domawiać zamknięcia. System kluczy jednakowych jest realizowany za pomocą otwartych profili, dzięki czemu klucze będzie można dorobić w większości punktów usługowych.