Lodówki Multidoor – idealne rozwiązanie dla całej rodziny

Nie bez powodu mówi się, że kuchnia to serce całego domu. Wbrew pozorom nie jest to jedynie pomieszczenie, w którym gotujemy. Z różnych powodów kuchnia to doskonałe miejsce do pracy, nauki, a także spotkań z przyjaciółmi i długich, wielogodzinnych rozmów przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. Dlatego też, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie przebywanie i gotowanie w kuchni, warto otaczać się nowoczesnymi i intuicyjnymi urządzeniami. Zdecydowanie można zaliczyć do nich lodówki multidoor. Dlaczego lodówko-zamrażarka czterodrzwiowa to dobre rozwiązanie w nowoczesnej kuchni? Sprawdź!

Lodówki Multidoor – ponadczasowy design w Twojej kuchni

Wybór nowej lodówki podyktowany jest różnymi potrzebami. Niektóre z nich są bardzo prozaiczne i oczywiste: dotychczasowe urządzenie po wielu latach uległo zużyciu i nie jest tak wydajne jak do tej pory. Dla innych osób potrzeba zmiany lodówki podyktowana jest zainteresowaniem nowoczesnymi technologiami i chęcią posiadania urządzenia, które będzie wpisywało się jako element naszego inteligentnego domu. Jeszcze inne osoby, oprócz innowacyjnych technologii, zwracają także uwagę na design urządzenia.

Lodówki Multidoor to urządzenia, które łączą w sobie zarówno nowoczesne technologie, które bez wątpienia wpłyną na jakość przechowywanych produktów, jak i minimalistyczny, ponadczasowy design. Potrzebna Ci lodówka czterodrzwiowa z kostkarką, ale zależy Ci na idealnie płaskich i gładkich drzwiach? W ofercie marki Samsung znajdziesz interesujące Cię modele.

Lodówko-zamrażarka czterodrzwiowa Samsung – dla kogo?

Dla kogo lodówka czterodrzwiowa z kostkarką będzie odpowiednim rozwiązaniem? Jeśli interesuje nas zakup takiej lodówki, warto pamiętać o tym, że takie urządzenia z reguły charakteryzują się większą pojemnością i posiadają dodatkowe funkcje, stąd będą lepszym wyborem w przypadku większych kuchni i wielodzietnych rodzin. Więcej przestrzeni w lodówce pozwala na przechowywanie większej ilości żywności.

W przypadku lodówek Multidoor marki Samsung mamy do wyboru wersje 3-drzwiowe, 4-drzwiowe, a do tego 4-drzwiowe z konfiguracją dwudrzwiową u góry i u dołu. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko oszczędność miejsca, które umożliwia jeszcze lepsze przechowywanie potraw. To również oszczędność energii, gdyż w razie potrzeby otwieramy tylko połowę lodówki.

Lodówka czterodrzwiowa Samsung – czy może być energooszczędna?

W przypadku lodówek przyjęło się, że są to sprzęty gospodarstwa domowego, które generują bardzo duże zużycie energii elektrycznej. Jak w takim razie wygląda sytuacja w przypadku lodówki o znacznie większych gabarytach niż wariant jednodrzwiowy?

Jeśli interesują nas energooszczędne lodówki Multidoor, warto sprawdzić ofertę marki Samsung. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to, że to właśnie lodówki Samsung są najczęściej kupowane w Polsce*. Lodówki czterodrzwiowe z kostkarką również mogą być energooszczędne. Zostały one wyposażone w technologie, które nie tylko poprawiają komfort użytkowania, ale też zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Można tutaj wymienić technologię No Frost, która zapobiega powstawaniu szronu i konieczności rozmrażania. Godny uwagi jest także tryb AI Energy Mode, który w oparciu o wzorce użytkowanie optymalizuje pracę urządzenia w taki sposób, by zużywało nawet do 15% mniej prądu**.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

** Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń.